Firmy sprzątające trójmiasto

Firmy sprzątające: komu można zaufać?

Masz świadomość, że ani Ty, ani Twoi pracownicy nie ogarniecie kwestii dotyczącej sprzątania? Macie na głowie po prostu wiele innych obowiązków? Dużo osób chce zatem znaleźć odpowiednie firmy sprzątające… Trójmiasto to region kraju, gdzie działa Twoja firma? Przedstawiamy Ci zatem ofertę Cleaning-Tech! Dowiedz się nieco więcej na nasz temat. Poznaj również pełny zakres oferowanych usług.

Cleaning-Tech: poznaj nas bliżej

Argumentów, które powinny zachęcić Cię do kooperacji, jest naprawdę wiele. Jeśli chcesz znaleźć odpowiednie firmy sprzątające z Trójmiasta, to poświęć kilka minut na przeczytanie dzisiejszego poradnika.

Cleaning-Tech to podmiot, który działa właśnie w tym regionie. Chcesz znaleźć odpowiednie firmy sprzątające? Trójmiasto Cię najbardziej interesuje? Super. My właśnie działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. W razie czego możemy pomóc również Tobie.

Gdzie dokładnie znajduje się nasze biuro? OLIVIA BUSINESS CENTRE, OLIVIA SIX (13. piętro) jest ulokowane przy al. Grunwaldzkiej 472, w Gdańsku. W razie czego możesz się z nami skontaktować również drogą e-mailową lub telefonicznie. Dla nas komunikacja jest bardzo ważna. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby błyskawicznie odpowiadać na wszelkie zapytania ze strony klientów.

Czym wyróżniają się profesjonalne firmy sprzątające? Trójmiasto wie o ich istnieniu. My wystartowaliśmy ze swoim biznesem już sześć lat temu w Gdańsku; w 2017 roku. Początkowo zatrudnialiśmy zaledwie kilka osób. Zaledwie trzy miesiące zajęło nam, aby rozpocząć kooperację z jednym z największych deweloperów z naszego kraju. Dodatkowo aktywnie wspieraliśmy rozmaite wspólnoty mieszkaniowe.

Konsekwencja w działaniu plus rzetelne wykonywanie usług spowodowały, że jesteśmy w takim miejscu, a nie innym.

Dzisiaj nasza firma Cleaning-Tech jest bardzo znana w Trójmieście. Możemy zatem pochwalić się nie tylko sporym stażem, lecz także dobrymi opiniami od zadowolonej klienteli.

Obecnie mamy na koncie… już kilkaset wykonanych realizacji. Pracujemy w ponad 50 rozmaitych miejscach świadcząc swoje profesjonalne usługi. Nie zamierzamy się na tym zatrzymywać i mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do grona zadowolonych osób.

Szukasz firmy sprzątające? Trójmiasto to teren, gdzie działasz? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt i akcesoria

Jak już wiesz, początkowo zatrudnialiśmy zaledwie kilka osób. Nasze usługi szybko stały się jednak bardzo popularne. Zawdzięczamy to nie tylko sobie, ale także klientom. Zadowolone osoby polecały nas dalej. Dzięki temu mieliśmy coraz więcej i więcej zleceń. Ten stan trwa do dzisiaj.

Obecnie mamy ponad 60 pracowników. Wykonujemy usługi przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw. Klientami Cleaning-Tech są także mniejsze firmy.

Wszyscy nasi pracownicy są profesjonalistami w każdym calu. Bardzo rzetelnie podchodzimy do procesu rekrutacyjnego. Staramy się wybierać jedynie takie osoby, które dobrze rokują na przyszłość.

Sprzątanie nie jest prostym zadaniem. Tutaj nie tylko chodzi o to, aby wykonywać swoje czynności dokładnie i terminowo (dla nas to świętość).

Trzeba również znać się na środkach czystości i wiedzieć, jak je stosować na co dzień. Nie można zapominać o nowoczesnych sprzętach, akcesoriach i technologiach. W Cleaning-Tech tego nie brakuje. A nasi pracownicy wiedzą, jak korzystać z takich rozwiązań w praktyce.

M.in. Cleaning-Tech dysponuje spalinowymi myjkami ciśnieniowymi i automatami zbierająco-czyszczącymi.

Duże powierzchnie szklane? Dla nas to żaden kłopot. Aby doprowadzić je do ładu, stosujemy (jako jedna z nielicznych firm w tym rejonie Polski) nowoczesną technologię czyszczenia wodą demineralizowaną o nazwie IONIC SYSTEMS.

Radzimy sobie z dużymi wysokościami. Na tej płaszczyźnie korzystamy z podnośników koszowych. Zlecenia są wykonywane profesjonalnie i precyzyjnie. A dodatkowo bezpiecznie (wszystko realizujemy z uwzględnieniem standardów BHP).

Jakie usługi możemy dla Ciebie wykonać?

Kiedy startowaliśmy w 2017 roku, to przyrzekliśmy sobie, że nasze usługi będą profesjonalne i uniwersalne. Uważamy, że tak się właśnie dzieje w praktyce.

M.in. sprzątamy obiekty biurowe. Warto dodać, że np. do czyszczenia wykładzin używamy profesjonalnego ekstraktora „Sabrina”. Jest on zaś stosowany przez renomowane firmy polskie i europejskie.

Dodatkowo czyścimy hale, magazyny, posadzki, czy powierzchnie szklane. Chętnie podejmujemy się czyszczenia i impregnowania kostki brukowej.

Na co dzień kooperujemy z rozmaitymi wspólnotami mieszkaniowymi.

Co jeszcze możesz zamówić? To dezynfekcja. Warto zaznaczyć, że później wydajemy stosowne certyfikaty potwierdzające wykonane przez nas usługi.

Jeśli zechcesz, to zaopatrzymy Cię też w środki higieniczne wysokiej jakości.

Na czym polega leasing pracowniczy serwisu sprzątającego?

To inna z naszych usług. Chętnie korzystają z niej rozmaite przedsiębiorstwa.

Możemy np. zająć się zorganizowaniem pracowników, którzy zadbają o czystość w Twojej firmie. Załatwimy też wszystkie formalności pod kątem osób zza granicy. Taki zespół (w razie konieczności) może nawet liczyć powyżej 10 członków.