Czyszczenie hal


Jak powinno być realizowane czyszczenie hal?

Zależy Ci na tym, by znaleźć profesjonalistów od tego zagadnienia? Jak wybrać rzetelnych fachowców, którzy wiedzą, na czym w praktyce polega czyszczenie hal? W jaki sposób to zadanie jest planowane, a potem przeprowadzane w praktyce? Jak długo musi czekać Klient, by prace zostały zakończone?

Zadzwoń

Selekcja profesjonalnej firmy sprzątającej ma kolosalne znaczenie

Na rynku panuje coraz większa rywalizacja. Co powinno być szczególnie ważne dla Klientów w czasie podejmowania finalnych decyzji? Na pewno chodzi o doświadczenie oraz opinie. Nasza firma (Cleaning-Tech) posiada spory staż na rynku. W końcu dbamy o porządek – w miejscach wyznaczonych przez Klientów – już od 2017 roku. Podejmowane przez nas czynności są potem bardzo dobrze oceniane (aktualnie działamy w ponad… 50. różnych miejscach). Klienci doceniają profesjonalizm, którym się na co dzień cechujemy. Wszystkie zadania wykonujemy bardzo dokładnie, szybko i zarazem bezpiecznie. Obecnie zatrudniamy ponad 60. wykwalifikowanych pracowników, którzy w trakcie realizacji powierzonych czynności korzystają nie tylko ze swojej wiedzy, czy doświadczenia, ale także z nowoczesnych metod, maszyn, akcesoriów i preparatów. Nasza oferta jest bardzo uniwersalna. M.in. wykonujemy właśnie czyszczenie hal. Usługi realizujemy natomiast na terenie Trójmiasta i w okolicach.

Analiza sytuacji i wybór odpowiedniej metody pracy

Masz firmę, w której skład wchodzą m.in. hale produkcyjne? Chcesz, aby te pomieszczenia były w końcu odpowiednio wysprzątane? Porządek na terenie hal produkcyjnych sprawia, że pracuje się nie tylko lepiej i wygodniej, ale także zdecydowanie bardziej bezpiecznie. Poza tym spore znaczenie mają tutaj kwestie zdrowotne. Jak w praktyce jest realizowane czyszczenie hal? Sprzątanie powinno zostać poprzedzone dokładną analizą konkretnej sytuacji. Firma Cleaning-Tech do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. W czasie analizy trzeba sprawdzić m.in. to, jakie konkretnie zabrudzenia powstały. Niekiedy jest to tylko kurz. Innym razem produkcja na hali generuje osadzanie się tłustych plam, sadzy itd. W czasie analizowania danego przypadku należy zwrócić baczną uwagę m.in. na rodzaj zabrudzeń i zanieczyszczonej powierzchni (ważne są np. materiały, które zostały zastosowane w czasie tworzenia konstrukcji). Kluczowe jest również to, co znajduje się obok. Identyfikacja problemu to ważne zagadnienie. Na tej podstawie fachowcy z Cleaning-Tech dobierają odpowiednie metody pracy, urządzenia i preparaty, które przydadzą im się w czasie wykonywania zadania. Dzięki temu podejmowane czynności, jak na przykład czyszczenie posadzek, będą efektywne, w miarę szybkie i przede wszystkim bardzo bezpieczne. Np. dla ścian w halach produkcyjnych, konkretnych maszyn itd.Przy okazji można skorzystać z usług dodatkowych, jak na przykład sprzątanie obiektów biurowych.

Ustalenie harmonogramu i rozpoczęcie prac

Dokonanie swego rodzaju audytu i zaproponowanie odpowiednich rozwiązań to jeszcze nie koniec. Przed przystąpieniem do właściwej pracy eksperci powinni ustalić ze Zleceniodawcami harmonogram realizowania zadań. Firma Cleaning-Tech przykłada do tego sporą uwagę. Tak wszystko planujemy z naszymi Klientami, by podejmowane przez nas działania nie zaburzały funkcjonowania konkretnej hali produkcyjnej (możemy pracować codziennie lub tylko okresowo – wszystko jest do dogadania). Ważne jest m.in. wyznaczanie stref, które będą po kolei czyszczone (ma to szczególne znaczenie w przypadku dużych konstrukcji). Jedno jest pewne – czyszczenie hal i magazynów to usługa, z której warto skorzystać.

Jeśli wszystko jest już ustalone, to możemy przystąpić do działania. Firma Cleaning-Tech zapewnia profesjonalne i zarazem uniwersalne usługi. W ich skład wchodzi m.in. maszynowe mycie posadzek, czyszczenie konstrukcji budynków, jak na przykład czyszczenie powierzchni szklanych w nowoczesnych biurowcach (w tym celu stosujemy specjalistyczne urządzenia wysokociśnieniowe) itd. Na życzenie Klientów możemy zająć się także pomieszczeniami administracyjnymi.

Fachowcy działają także z powodzeniem na zewnątrz budynków

Niestety, ściany na zewnątrz hal produkcyjnych, czy dachy są narażone na negatywne działanie zabrudzeń emisyjnych. To nie tylko wpływa na kwestie estetyczne. Niestety, jeśli takie zabrudzenia nie będą usuwane w sposób regularny, to trzeba liczyć się m.in. mikrouszkodzeniami, wżerami w obrębie powierzchni, czy korodowaniem poszczególnych elementów itp. A to powoduje bardzo duże wydatki, aby móc doprowadzić konkretne powierzchnie do odpowiedniego stanu. Dlatego lepiej i zarazem taniej jest zlecić systematyczne czyszczenie zabrudzeń wykwalifikowanej firmie. Podmiot Cleaning-Tech to fachowcy, nowoczesne metody, sprzęty i akcesoria. Warto zaznaczyć, że jesteśmy w stanie – dzięki posiadaniu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych – zadbać o porządek na zewnątrz obiektów. Troszczymy się również o tereny przyległe itp. Bez problemu radzimy sobie z zabrudzeniami zlokalizowanymi nawet na sporych wysokościach. W końcu mamy do dyspozycji podnośniki koszowe. Zachęcamy do kontaktu, aby omówić wszystkie szczegóły ewentualnej kooperacji.

Napisz do nas

Jak szybko są wykonywane zadania?

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Staramy się wykonywać swoje zadania dokładnie, szybko i bezpiecznie. Na pewno czas trwania prac zależy w głównej mierze od wielkości pomieszczeń, rodzaju zabrudzeń oraz ich skali.