O firmie

Nazywamy się Cleaning-Tech. Jesteśmy firmą, która od 2017 roku zajmuje się dbaniem o czystość i utrzymaniem porządku. Wiemy, jak ważne jest czyste biurko, korytarz, kuchnia, łazienka, a nawet chodnik oraz magazyn. Dbając o czystość, korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań. Cleaning-Tech jako jedna z nielicznych firm w północnej Polsce, dysponuje sprzętem pozwalającym na czyszczenie powierzchni szklanych, również bardzo dużych. Wykorzystujemy w tym celu technologię czyszczenia wodą demineralizowaną IONIC SYSTEMS. Zawsze wykonujemy swoją pracę porządnie i z należytą starannością.

Zaczynaliśmy od niewielkiego biura w Gdańsku. Początkowo w firmie zatrudnionych było kilka osób. Ostro zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się do pracy. Upór i determinacja opłaciły się. Już po trzech miesiącach podjęliśmy współpracę z jednym z największych deweloperów w Polsce. Wspieraliśmy też wspólnoty mieszkaniowe. Pomagaliśmy przy czyszczeniu hal i magazynów. Szybko znaleźliśmy swoje miejsce w branży sprzątającej. Zawdzięczamy to przede wszystkim naszym Klientom, którzy nie tylko nam zaufali, ale też zaczęli polecać innym firmom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie Cleaning-Tech zatrudnia ponad 70 osób. Codziennie dbamy o czystość w ponad 50 miejscach. Naszymi Klientami są przede wszystkim duże firmy. Jednocześnie podejmujemy współpracę również z mniejszymi przedsiębiorstwami. Nie boimy się wyzwań. Stale unowocześniamy nasz sprzęt. Dysponujemy m.in. spalinowymi myjkami ciśnieniowymi oraz automatami zbierająco-czyszczącymi. Zajmujemy się też dezynfekcją. W tym celu stosujemy technikę tak zwanego zamgławiania lub opryskiwania. Wydajemy stosowne certyfikaty świadczące o tym, że jest to miejsce wolne od zarazków. Zaopatrujemy naszych klientów w środki higieniczne, czyścimy wykładziny. a także czyścimy i impregnujemy kostkę brukową. Działamy na wielu polach i stale powiększamy naszą ofertę. Cleaning-Tech gwarantuje czystą przestrzeń.

Działamy szybko, skutecznie, porządnie.

Jarosław Krzemiński, Cleaning-Tech