Firma sprzątająca Gdańsk

Firma sprzątająca Gdańsk

Jak zadbać o czystość? Jakie stosować w tym celu środki, a także kto jest w tej kwestii ekspertem? Te pytania zadaje sobie wielu przedsiębiorców w Gdańsku. Na trójmiejskim rynku wiele jest ofert związanych z usługami sprzątania. W jaki sposób wybrać tę najlepszą? Za chwilę przekonają się Państwo, że, że najlepszym pomysłem będzie…

 

Zadzwoń

 

Firma sprzątająca Gdańsk – Cleaning-Tech

Jej założyciel od początku działalności zdawał sobie sprawę jak trudnego zadania się podejmuje. Firm sprzątających w Gdańsku jest wiele. Stąd też konkurencyjność wymaga kreatywności i przede wszystkim skuteczności.

Utrzymanie się na rynku w obecnych czasach nie jest łatwe. Jedynie oferty dające gwarancje dobrze wykonanej pracy mają szansę znaleźć większą liczbę stałych klientów, a tak jest w przypadku Cleaning-Tech i za chwilę stanie się jasne – w dalszej części artykułu – dlaczego tak jest.

Jarosław Krzemiński postawił na dwa elementy dobrze funkcjonującej firmy sprzątającej: ludzie i sprzęt. Kompletując kadrę wybierał osoby charakteryzujące się sumiennością i wysoką kulturą osobistą.

firma sprzątająca Gdańsk

Czystość i profesjonalizm

Cechy charakteru są niezwykle ważne w branży związanej z dbaniem o czystość. Nie może w niej pracować osoba, która nie dba o detale. Nie ogląda wnikliwie efektów swojej pracy. Klient od razu zauważy błędy. W przypadku firm sprzątających w Gdańsku niestety różne z tym bywa.

Świadomość występowania takich problemów u konkurencji sprawia, że Cleaning-Tech zwraca na to szczególną uwagę. Określenie Firma sprzątająca Gdańsk – to musi brzmieć dumnie. Pracownicy CT doskonale zdają sobie z tego sprawę. Wiedzą jak ważne jest to dla właściciela.

Profesjonalizm to nie tylko dobrze doczyszczona przestrzeń. To również rzeczy, które na pierwszy rzut oka nie wydają się takie ważne. Mowa m.in. o punktualności. Zlecenie musi być realizowane terminowo. Tu nie ma odstępstw i wybierania kolejnych terminów, spóźniania się i ociągania z pracą.

Wieloletnie doświadczenie

Firma sprzątająca Gdańsk i nie tylko Cleaning-Tech istnieje na rynku już od wielu lat. W 2017 roku pojawili się pierwsi klienci – wielu pozostałą z firmą Pana Jarosława Krzemińskiego do dzisiaj. To pokazuje jak skutecznie realizuje ona powierzone zadania.

W tym czasie w Gdańsku powstało wiele firm sprzątających. Nie wszystkim udało się przetrwać ciężki okres pandemii, a także recesji. Niektóre musiały ograniczyć kadrę do minimum, wywindować cenę do astronomicznych kwot. W przypadku Celaning-Tech tak nie jest.

To firma stabilna ze stałą kadrą i dobrą atmosferą w pracy. Dzięki dużym kontraktom na sprzątanie, a także stałym klientom na chwilę obecną tej firmie sprzątającej Gdańsk udało się utrzymać na rynku bez większych problemów.

 

Napisz do nas

 

firma sprzątająca Gdańsk

Najlepszy sprzęt i specjaliści

Nie ulega wątpliwości, że oprócz doskonałej kadry w przypadku firmy zajmującej się czystością ważne jest jeszcze coś – sprzęt. Jarosław Krzemiński doskonale zdawał sobie z tego sprawę już na początku dlatego już wtedy poczynił odpowiednie działania.

Przede wszystkim podobnie jak na pracownikach nie oszczędzał na maszynach oraz środkach czystości. Jego mottem jest “Traktuj klientów tak jak Ty chciałbyś być traktowany”. Tak myśląc nie ma możliwości, aby szukać sposobów na oszczędność względem jakości wykonanej pracy.

Każda firma sprzątająca Gdańsk powinna zdawać sobie z tego sprawę choć niestety nie zawsze tak jest w przypadku innych podobnych przedsięwzięć biznesowych. Cleaning-Tech regularnie konserwuje sprzęt i sprawdza jego funkcjonowanie. Awaria nie wchodzi w grę. Praca ma być wykonana terminowo.

Sprzęt którym dysponuje nasza firma sprzątająca Gdańsk jest wysokiej jakości. Może być wykorzystany m.in. do czyszczenia posadzek, czyszczenia wykładzin, a nawet czyszczenia powierzchni szklanych. Nasze urządzenia poradzą sobie z czyszczeniem hal i magazynów oraz z dezynfekcją. Dysponujemy też w razie potrzeby sprzętem który może posłużyć do czyszczenia i impregnacji kostki brukowej.

Reasumując: firm sprzątających Gdańsk jest wiele, ale Cleaning-Tech jedyny w swoim rodzaju – zawsze gotowy do pracy i niezawodny.

firma sprzątająca Gdańsk