Czyszczenie

Profesjonalne czyszczenie i impregnowanie kostki brukowej

Planujesz zdecydować się na kostkę brukową? Co powoduje, że tak wiele osób wybiera produkty z tej kategorii? Jakie kroki podejmować, by kostka brukowa prezentowała się pięknie nie tylko zaraz po zakupie i ułożeniu? Konieczne jest systematycznie czyszczenie i impregnowanie. M.in. takie usługi ma w swojej ofercie nasza firma Cleaning-Tech. Dlaczego warto nas jednak wybrać? Poznaj odpowiedzi na te wszystkie pytania w poniższej lekturze!

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na kostkę brukową?

Ten rodzaj asortymentu jest bardzo chętnie wybierany nie tylko przez Klientów indywidualnych, ale także biznesowych i instytucjonalnych. Wielu ekspertów zaznacza, że kostka brukowa to świetny materiał, który służy do utwardzania i wykańczania terenów znajdujących się np. obok domów, urzędów, czy właśnie pomieszczeń firmowych.

Obecnie w praktycznie każdej branży jest bardzo duża konkurencja. Nierzadko pojedyncze detale mają wpływ na to, czy Klienci są zadowoleni ze współpracy z danym podmiotem… Nic dziwnego, że szefowie rozmaitych firm troszczą się o każdy szczegół. M.in. właśnie dlatego wybierają kostkę brukową. Po to, by np. ich Klienci mieli gdzie swobodnie zaparkować, a potem nie musieli przejmować się np. błotem po wyjściu ze swojego samochodu.

Okazuje się, że kostka brukowa jest bardzo uniwersalna. W końcu świetnie nadaje się nie tylko na parkingi, ale również na podjazdy i ścieżki. Niektórzy wykorzystują zaś elementy z tej kategorii do oddzielenia trawnika od miejsca nasadzenia roślin, czy do wyznaczenia efektownie prezentujących się rabat.

Czym kierować się wybierając kostkę brukową? Na pewno marką producenta. Zainteresowani Klienci mogą np. zdecydować się na asortyment od takich podmiotów, jak Holland, Behaton, Nostalit itp.

W czasie podejmowania wiążących decyzji należy zwracać uwagę nie tylko na walory wizualne, ale również na kwestie praktyczne. Np. trzeba bardzo uważać… wybierając kolor. Nie da się ukryć, że jasna kostka brukowa charakteryzuje się nowoczesnym designem, ale jednocześnie jest czasochłonna w kontekście pielęgnacji. Eksperci rekomendują zatem, aby np. na podjazdy i parkingi wybrać produkty w ciemniejszych barwach.

Spore znaczenie ma również grubość kostki brukowej. Powinna być ona dostosowana do późniejszego stopnia eksploatacji. Jeśli np. wiesz, że po danym parkingu będą często jeździć samochody ciężarowe, to warto byłoby zdecydować się na stosunkowo grubą kostkę brukową.

Cleaning-Tech: dlaczego warto z nami kooperować?

Dopiero chcesz kupić odpowiednią kostkę brukową? Już teraz zastanawiasz się, komu potem powierzyć takie zadania, jak czyszczenie i impregnowanie tego rodzaju asortymentu? A może już posiadasz te elementy i widzisz, że ich walory wizualne itd. pozostawiają sporo do życzenia? W takim razie warto zgłosić się do nas!

Firma Cleaning-Tech działa na rynku już od 2017 roku. Z małego podmiotu staliśmy się znaczącym „graczem” na rynku, który może pochwalić się nie tylko coraz większym doświadczeniem, ale przede wszystkim bardzo dobrym opiniami od naszych Klientów. Warto krótko dodać, że swoje zadania (serdecznie zachęcamy do tego, by zapoznać się z całą ofertą) wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic. Wszyscy nasi pracownicy (zatrudniamy obecnie ponad 60 osób) posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywanie tego zawodu.

Dodatkowo firma Cleaning-Tech korzysta z nowoczesnych maszyn, urządzeń, akcesoriów oraz środków chemicznych. To powoduje, że możemy wykonywać powierzane nam usługi nie tylko błyskawicznie, ale także bardzo dokładnie i zarazem bezpiecznie.

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

Jak w praktyce realizujemy to zadanie? Firma Cleaning-Tech dokłada wszelkich starań, by Klienci byli zadowoleni. Na samym początku sprawdzamy, z czym konkretnie mamy do czynienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie urządzenia, środki i metody.

Warto podkreślić, że na co dzień korzystamy wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań. Jako jedna z niewielu pomorskich firm posiadamy myjki ciśnieniowe, które są wyposażone w specjalną końcówkę KARCHER FRV 30 ME. Dzięki temu możemy zagwarantować dokładne wyczyszczenie kostki brukowej z systemem odprowadzania brudnej wody!

Jest to bardzo istotne. To powoduje, że eksperci z Cleaning-Tech są w stanie efektywnie i szybko poradzić sobie z zabrudzeniami, a także z brudną wodą, która jest generowana w czasie czyszczenia. Na skutek tego teren np. wokół danej firmy będzie prezentował się pięknie i zarazem nowocześnie.

Należy dodać, że posiadamy sprzęt, który do poprawnego działania nie potrzebuje energii elektrycznej. Myjki (ich moc to 200 barów) są zaś napędzane spalinowo.

Kostka brukowa: warto zadbać o odpowiednią impregnację

Jako firma sprzątająca Cleaning-Tech możemy Ci zaoferować również tę usługę. Dobrze byłoby to rozważyć, ponieważ odpowiednie impregnowanie także ma znaczenie pod kątem efektów wizualnych, jak i kwestii praktycznych. Co zapewniamy? Usługę impregnowania polbruku i uzupełnianie szczelin kostki przy pomocy piasku.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zachęcamy zatem do kontaktu z nami!