Firma sprzątająca – profesjonalna dezynfekcja

Firma sprzątająca oferuje profesjonalnie wykonywaną dezynfekcję

To bardzo ważne zagadnienie. Dlaczego? Na co dzień dezynfekcją zajmuje się zaś nasza profesjonalna firma sprzątająca. Gdańsk to miasto, na terenie którego działa Cleaning-Tech. Jak wykonujemy to zadanie krok po kroku? Gdzie możemy zrealizować dezynfekcję? O tym wszystkim dowiesz się z dzisiejszego poradnika.

Zadzwoń

Czym jest dezynfekcja?

Coraz więcej osób decyduje się na pomoc ekspertów, którzy wykonują to zadanie. Czym powinna cechować się profesjonalna firma sprzątająca? Gdańsk to miasto, które Cię w tym aspekcie szczególnie interesuje? W takim razie warto wiedzieć, że Cleaning-Tech realizuje dezynfekcję na terenie Trójmiasta oraz okolic. Posiadamy nie tylko odpowiednich pracowników do zrealizowania tej czynności. Poza tym mamy nowoczesny sprzęt, maszyny i akcesoria. Co ważne, na co dzień korzystamy też jedynie ze sprawdzonych metod.

Dezynfekcja to specjalny proces. Zadaniem osób przeprowadzających tę czynność jest zniszczenie rozmaitych drobnoustrojów (chodzi natomiast o bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty). Tego tematu nie można zatem traktować po macoszemu. Wszystko dlatego, że powyższe czynniki mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dobrze byłoby zatem zatroszczyć się o to, aby dezynfekcja była realizowana minimum raz na jakiś czas.

Czym różni się dezynfekcja od odkażania? Na pewno to pierwsze rozwiązanie jest zdecydowanie skuteczniejsze. Wszystko dlatego, że w czasie dezynfekcji można wyeliminować – z danej lokalizacji – praktycznie wszystkie szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Jeśli zaś chodzi o odkażanie, to tylko część z nich, co nie jest oczywiście dla nikogo satysfakcjonujące. Warto zwrócić uwagę na czynnik, że dezynfekcja jest wybierana, aby poradzić sobie z konkretnym zagadnieniem (jak np. wyeliminowanie wirusów danej choroby itp.).

Gdzie jest wykonywana dezynfekcja?

W jakich pomieszczeniach działa, na tej płaszczyźnie, nasza firma sprzątająca? Gdańsk to miasto, które Cię pod tym kątem szczególnie interesuje? To właśnie tutaj masz np. swoje pomieszczenia biurowe? W takim razie warto zaznaczyć, że Cleaning-Tech działa na terenie Trójmiasta i okolic już od 2017 roku. Mamy nie tylko spory staż na rynku, lecz także bardzo dobre recenzje od Klientów.

Należy zaznaczyć, że nasze usługi są uniwersalne. W końcu możemy wykonać dezynfekcję m.in. w przypadku pomieszczeń biurowych. Dokładnie i zarazem relatywnie szybko zajmujemy się także halami przemysłowymi, liniami produkcyjnymi itd. A może masz np. jakieś nietypowe pomieszczenie i zastanawiasz się, czy da się tam wykonać dezynfekcję? Daj nam o tym znać. Przeanalizujemy każdy przypadek i zobaczymy, co da się zrobić!

Dezynfekcja: jak działają profesjonalne firmy sprzątające?

Przede wszystkim zależy Ci na tym, by wszystko było zrealizowane dokładnie, szybko i zarazem bezpiecznie? Nasza firma sprzątająca Gdańsk to zatem bardzo dobry wybór!

Chcielibyśmy podkreślić, że wszyscy nasi pracownicy są w tym temacie odpowiednio przeszkoleni. Każdy posiada zatem umiejętności teoretyczne i praktyczne. Co ważne, korzystamy z odpowiednich maszyn, urządzeń i akcesoriów.

Dlaczego o tym wspominamy? Nasze specjalistyczne urządzenia wytwarzają charakterystyczną, gęstą mgłę. Powstaje ona zaś na bazie połączenia wody i środka dezynfekującego. O czym jeszcze warto wiedzieć? W trakcie realizowania tej czynności stosujemy technikę tak zwanego zamgławiania lub ewentualnie opryskiwania.

Kluczem do sukcesu jest dopasowanie odpowiedniej metody do konkretnego pomieszczenia. Dlatego nasza firma sprzątająca Gdańsk do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Warto wiedzieć, że skuteczność przeprowadzonych działań zależy od kilku czynników. Na pewno jest to rodzaj chorobotwórczych drobnoustrojów znajdujących się np. na terenie danej hali przemysłowej. Tak samo, jak ich liczebność. Kluczowe jest zatem to, aby wszystko dokładnie przeanalizować i wybrać odpowiednią metodę działania. Na szczęście mamy w tym temacie spore doświadczenie i jesteśmy w stanie szybko określić właściwe sposoby postępowania.

Współpracując z nami masz pewność, że podejmiemy właściwe kroki. Dzięki temu dezynfekcja będzie efektywna, relatywnie szybka (wiemy, że czas ma tutaj także spore znaczenie) oraz oczywiście bezpieczna. Biorąc pod uwagę przede wszystkim pracowników, konkretne pomieszczenia i znajdujące się tam wyposażenie.

Napisz do nas

Po zakończeniu prac są wystawiane odpowiednie certyfikaty

Jesteśmy pewni jakości swoich usług. Firma sprzątająca Gdańsk Cleaning-Tech wystawia zatem dokumenty potwierdzające (po zrealizowaniu dezynfekcji), że np. dana lokalizacja w Twojej firmie jest już wolna od chorobotwórczych drobnoustrojów.

Dlaczego jest to zaś ważne? Taki certyfikat może np. przekonać pracowników, że bezpieczna praca na terenie konkretnej hali przemysłowej itp. jest jak najbardziej możliwa. To również cenna informacja dla potencjalnych Klientów. Nie ma przeszkód, by pochwalić się takim certyfikatem np. w swoich mediach społecznościowych. Wtedy jest zaś większa szansa, że wielu nowych Klientów zleci Ci produkcję konkretnego asortymentu. Będą oni bowiem wiedzieć, że wszystko zostanie zrealizowane w odpowiednich warunkach.