Firmy sprzątające

Czym charakteryzują się najlepsze firmy sprzątające?

Porządek nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Dzięki niemu można też np. lepiej zorganizować pracę, a potem szybciej i dokładniej wykonywać konkretne zadania. Jesteś w tym momencie na etapie wyboru dobrej firmy sprzątającej? Czym cechują się najlepsi z najlepszych?

Zadzwoń

Dlaczego warto współpracować z Cleaning-Tech?
Doświadczenie i bardzo dobre opinie

Początki zawsze są najtrudniejsze. Zresztą, już kiedyś śpiewała o tym Anna Jantar. Jej piosenka „Najtrudniejszy pierwszy krok” do dzisiaj jest bardzo popularna (szczególnie wśród starszych). Nie da się ukryć, że Klient – wybierając firmy sprzątające – powinien zatem postawić na kogoś doświadczonego. Czyli na takie podmioty, które mają ten „najtrudniejszy okres” już za sobą. Decydując się na nowe firmy sprzątające trzeba liczyć się ze sporym ryzykiem… Trudno powiedzieć, czy usługi będą wykonywane dokładnie, szybko, bezpiecznie itp. A jak postawisz na kogoś obytego z branżą, to możesz bardzo mocno zminimalizować ryzyko pomyłki i tym samym nietrafionej inwestycji.

W gronie doświadczonych firm – działających na terenie Trójmiasta i okolic – znajduje się Cleaning-Tech – firma sprzątająca z Trójmiasta. Swoje usługi wykonujemy już od 2017 roku. Mamy odpowiedni staż i sprawdzone metody działania. W szeregach Cleaning-Tech nie brakuje wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi, akcesoriów i preparatów. Dodatkowo na bieżąco wyciągamy wnioski z przeprowadzanych prac i dążymy do systematycznego rozwoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na bardzo dobrym poziomie.
Wybierając firmy sprzątające warto zwracać uwagę też na opinie. Nie zajmie Ci to wiele czasu, a pozwoli uzyskać ważne informacje. Po raz kolejny okazuje się, że stawianie na nowe podmioty z tej branży to spore ryzyko. Na temat takich firm sprzątających nie ma bowiem żadnych recenzji. Jest to zatem jedna wielka niewiadoma.
A Cleaning-Tech? Niech przemówią liczby! Obecnie zatrudniamy wielu wykwalifikowanych pracowników (+60), a powierzone nam zadania realizujemy w ponad 50. różnych miejscach. Co ważne, mamy na koncie kilkaset udanych prac. Opinie na nasz temat (zarówno ze strony Klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucjonalnych) są bardzo dobre.

Szeroka paleta oferowanych usług

Pozytywne recenzje nie biorą się z przypadku. Klienci doceniają m.in. to, że usługi są wykonywane profesjonalne (dokładnie, sprawnie i bezpiecznie). Poza tym liczy się uniwersalność. Wybierając firmy sprzątające warto zwrócić na to swoją uwagę. Dlaczego to istotne? Załóżmy, że Klient szuka kogoś do regularnego sprzątania biura i hali produkcyjnej. Firma X oferuje relatywnie mało usług. Można u niej zamówić tylko sprzątanie biura. Z kolei podmiot Y podchodzi do sprawy bardzo kompleksowo. Możesz u niego zamówić zarówno pomoc pod kątem biura, jak i hali produkcyjnej. Dzięki temu nie trzeba zatrudniać dwóch różnych firm. To oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.
Literę „Y” możesz swobodnie zamienić na Cleaning-Tech. Nasza firma sprzątająca Gdańsk oferuje pomoc na rozmaitych płaszczyznach. Bardzo dobrze radzimy sobie z obiektami biurowymi, halami produkcyjnymi i magazynami. Niestraszne są nam brudne posadzki, czy wykładziny. Poza tym obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, czyścimy i impregnujemy kostki brukowe, a także doprowadzamy do odpowiedniej czystości powierzchnie szklane. To nie wszystko. W naszej ofercie jest dezynfekcja. To, co na pewno nas wyróżnia na tle innych to usługi dodatkowe. Nasz podmiot zaopatruje zainteresowanych Klientów w środki higieniczne. W razie potrzeby świadczymy także leasing personelu sprzątającego.

Napisz do nas

Wykwalifikowani pracownicy

Jeśli Klient wybierze konkretne firmy sprzątające, to oczekuje, że np. biuro będzie wolne od bałaganu, alergenów itd. Ktoś płaci, ktoś wymaga. Aby Klienci byli finalnie zadowoleni ze zrealizowanych usług, muszą być one wykonane przez dobrych ekspertów. Takich zaś nie brakuje w firmie Cleaning-Tech. Obecnie zatrudniamy ponad 60 osób. Przykładamy bardzo dużą uwagę do procesu rekrutacyjnego. Tylko pozornie może wydawać się, że sprzątanie jest proste i nie wymaga żadnych umiejętności. Chcemy zaznaczyć, że Klienci powierzają pod nasze skrzydła m.in. drogie sprzęty elektroniczne, zaawansowane maszyny i urządzenia itp. Jednym zdaniem – trzeba wiedzieć, jak się z nimi obchodzić. Bardzo ważne jest zatem stosowanie odpowiednich metod i preparatów. Doświadczeni pracownicy Cleaning-Tech mają niezbędne kwalifikacje, a do dyspozycji tylko sprawdzone urządzenia, akcesoria i sposoby działania. Dzięki temu praca jest wykonywana we właściwy sposób.

Nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody

Co konkretnie mają do dyspozycji pracownicy firmy sprzątającej Cleaning-Tech? Są to m.in. spalinowe myjki ciśnieniowe i automaty zbierająco-czyszczące. Jeśli chodzi o powierzchnie szklane, to tutaj jest wykorzystywana nowoczesna technologia czyszczenia wodą demineralizowaną IONIC SYSTEMS. Cleaning-Tech znakomicie radzi sobie także z zadaniami na dużych wysokościach. W tym celu pracownicy korzystają z nowoczesnych i bezpiecznych podnośników koszowych. Z kolei w trakcie dezynfekcji stosujemy technikę tak zwanego zamgławiania lub opryskiwania. Wykwalifikowani pracownicy, nowoczesny sprzęt i zweryfikowane metody to gwarancja profesjonalnego wykonania każdego zadania, które zostanie nam powierzone.