Sprzątanie biur Gdańsk

Sprzątanie biur: dlaczego to tak ważny temat? Komu powierzyć tę usługę?

Od niedawna prowadzisz swój biznes? Jak na razie jeszcze nikomu nie zleciłeś takiej usługi, jak sprzątanie biur? Gdańsk to miasto, na terenie którego działa wiele podmiotów zajmujących się tym zagadnieniem. Dlaczego jednak czyste, wysprzątane pomieszczenia biurowe są tak kluczowe? Jak wybierać firmy od tej branży? O tym dowiesz się z poniższego poradnika!

Czyste biuro to lepsze zdrowie!

Zazwyczaj codzienne obowiązki są wykonywane przez osiem godzin. Czasami nawet dłużej. To oznacza, że szefowie, jak i podwładni przebywają w pomieszczeniach biurowych minimum przez 33% doby (od poniedziałku do piątku). To naprawdę sporo. Wiele osób niestety nie do końca zdaje sobie sprawę, że np. powietrze na terenie biura może być bardziej zanieczyszczone niż na dworze/polu. Należy zaznaczyć, że w zamkniętych pomieszczeniach nie brakuje np. rozmaitych alergenów. Osiadają one m.in. na fotelach, biurkach, czy szafkach, w których jest przechowywana dokumentacja itp. Tego zagadnienia nie wolno traktować po macoszemu! Jeśli sprzątanie obiektów biurowych nie będzie przeprowadzane nie tylko dokładnie, ale także regularnie, to osoby przebywające w konkretnych pomieszczeniach są narażone np. na alergię na kurz. To schorzenie objawia się chociażby bólami głowy, łzawieniem z oczu, katarem, kichaniem, kaszlem, chrypką, czy nawet dusznościami. Z czasem kłopoty zdrowotne mogą się jeszcze bardziej nasilać. Dobrze byłoby zatem, by sprzątanie biur Gdańsk odbywało się nie tylko precyzyjnie, ale również systematycznie. Niezbędne jest regularne dokonywanie takich czynności, jak na przykład czyszczenie wykładzin czy dokładne sprzątanie pomieszczeń wspólnych. W przypadku nowoczesnych biurowców nie należy zapominać o regularnym czyszczeniu powierzchni szklanych.

Twoje biuro to wizytówka całej firmy

W dzisiejszych czasach nie brakuje konkurencji. Tak naprawdę w każdej branży. Chcesz mieć odpowiednio dużo Klientów? Zależy Ci na zainteresowaniu sprzedawanymi produktami lub świadczonymi usługami? To wszystko ma oczywiście przełożenie na wyniki finansowe. Nie da się ukryć, że w procesie polegającym na zdobywaniu Klientów liczą się detale. Nawet te najmniejsze. Jeśli umówiłeś się na spotkanie z potencjalnym Klientem, to musisz zadbać nie tylko np. o odpowiednią prezentację, w której przedstawisz zalety wspólnej kooperacji. Pamiętaj, że Twoje biuro to Twoja wizytówka. Tak samo, jak całej firmy. Jeśli Klient już po wejściu zauważy sporo kurzu na drzwiach, czy biurkach itp. to pierwsze wrażenie nie będzie korzystne. Wtedy nawet świetna oferta może go nie przekonać do rozpoczęcia współpracy. Nie warto zatem tak ryzykować. Trzeba na tej płaszczyźnie pomyśleć zatem o sobie, pracownikach i Klientach.

Ład w miejscu pracy poprawia wydajność

W jakiej sytuacji się lepiej pracuje? Gdy na biurku jest nieporządek, a wokół nie brakuje kurzu? Czy może kiedy wszystkie papiery są uporządkowane, a dokumenty, czy sprzęty elektroniczne lśnią czystością? Tak naprawdę jest to pytanie retoryczne. Porządek na terenie pomieszczeń biurowych sprawia, że praca jest wykonywana szybciej. Zwiększa się wydajność każdego pracownika, co ma oczywiście przełożenie na całą firmę. Jak już wiesz, bałagan może negatywnie wpływać na zdrowie. Dodatkowo pracownik widzący wszędzie kurz nie poczuje się odpowiednio zmotywowany do realizacji zadań… Dla włodarzy danej firmy nie jest to korzystne. Należy zatem zrobić wszystko, by stworzyć swoim podwładnym odpowiednie warunki do pracy. Wówczas można od nich wymagać wydajności na konkretnym poziomie.

Sprzątanie biur Gdańsk: kogo wybrać?

Zdajesz sobie sprawę, że tego tematu nie można spychać na dalszy plan? Tak naprawdę sprzątanie biur Gdańsk to inwestycja, która szybko się zwraca. Pracownicy będą zdrowsi (mniej urlopów L4) i bardziej zmotywowani do pracy. Porządek ma również wpływ na Klientów i ich decyzje dotyczące współprac itd. Kogo zaś wybrać do wykonywania takich zadań? Chcesz zlecić sprzątanie biur? Gdańsk to miasto, które Cię najbardziej interesuje? To właśnie tutaj działa Twoja firma? Warto zatem skontaktować się z nami! Nasze biuro znajduje się w Gdyni (przy ul. Śląskiej 35-37, pokój B302), ale prężnie działamy m.in. na terenie całego Trójmiasta. Do dyspozycji Klientów jest także kontakt telefoniczny i mailowy. Na pytania staramy się odpowiadać maksymalnie w ciągu 24 godzin. Należy dodać, że Cleaning-Tech to firma, która ma sześć lat doświadczenia w branży i bardzo dobre opinie na swój temat (w tym momencie realizujemy usługi w ponad 50. różnych miejscach, a to o czymś świadczy). Gwarantujemy fachowe podejście, dokładność, terminowość oraz atrakcyjne warunki finansowe. Warto zaznaczyć, że nasza firma zatrudnia ponad 60. pracowników, którzy korzystają nie tylko ze swojej wiedzy, ale również odpowiednich urządzeń, akcesoriów i środków czystości.

Jak działają eksperci?

Jeśli się do nas zgłosisz, to najpierw dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację. Wspólnie ustalimy zakres prac oraz to, jak często będą się one odbywać (dodatkowo w jakich godzinach, aby działalność firmy nie była zakłócana). Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Co ważne, jesteśmy w stanie zadbać o porządek w Twoich pomieszczeniach biurowych nawet codziennie!