Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych: jak działają fachowcy?

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej, która oferuje m.in. sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, nie jest prosty. Warto zdecydować się na podmioty sprawdzone, które mogą pochwalić się dużym doświadczeniem oraz znakomitymi opiniami. Co jeszcze jest tutaj istotne, by ta usługa była realizowana zgodnie z wysokimi standardami?

Zadzwoń

Dokładne określenie zakresu prac

Coraz więcej osób decyduje się na kooperowanie właśnie z nami. Firma Cleaning-Tech posiada pięć lat doświadczenia w tym sektorze. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi opiniami za wykonywane zadania i regularnym podnoszeniem jakości świadczonych usług. Oferujemy m.in. sprzątanie wspólnoty mieszkaniowej. Co ważne, każdy przypadek jest przez nas traktowany indywidualnie. Aby Klienci byli zadowoleni z realizowanej pracy, ustalany jest zatem bardzo dokładny harmonogram. Istotne jest bowiem to, by precyzyjnie określić zakres świadczonych usług. Chodzi nie tylko o wyszczególnienie poszczególnych zadań, ale także o określenie, jak często mają być one wykonywane. Przedstawiciele wspólnoty mieszkaniowej – odpowiedzialni za to zagadnienie – powinni zatem dokładnie określić swoje oczekiwania.
Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
Jakie zadania są na ogół realizowane w ramach tej usługi? Zasadniczo sprzątanie wspólnot mieszkaniowych polega m.in. na regularnym dbaniu o czystość na klatkach schodowych (czyszczenie posadzek, czyszczenie wykładzin, zamiatanie, mycie schodów, usuwanie śmieci), w windach oraz wokół konkretnego budynku. Fachowcy od tego zagadnienia często wykonują również mycie klamek, poręczy (na nich gromadzi się zazwyczaj bardzo dużo zarazków), okien, parapetów, czy czyszczenie tablic ogłoszeniowych. Nierzadko są realizowane także prace dodatkowe, jak na przykład czyszczenie i impregnacja kostki brukowej, a nawet dezynfekcja. Chodzi tutaj np. o mycie elewacji, dachów, czy czyszczenie rynien. W okresie zimowym do zakresu usług może być także zaliczone odśnieżanie konkretnego terenu. Widać zatem, że nasza oferta to kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych!

Sprzątanie wspólnot

Aby np. mieszkańcy bloku mogli swobodnie z niego wyjść lub tam wejść. W zależności od miejsca, usługi mogą obejmować również pielęgnowanie trawnika (koszenie trawy, dbanie o rośliny, przycinanie żywopłotów itd.). Co jeszcze powinno być ustalone? Termin wykonywania konkretnych zadań. Najczęściej usługi z zakresu sprzątania wspólnot mieszkaniowych są realizowane o takich porach, by nie przeszkadzać mieszkańcom. Jak widać, bardzo ważne jest tutaj nie tylko samo urozmaicenie pod kątem usług, lecz również indywidualne podejście do Klientów. Nasza firma Cleaning-Tech to zaś oferuje. Nie ma zatem żadnego problemu, by dokładnie określić zakres usług, częstotliwość ich wykonywania, a także pory realizowania zadań (by żaden z mieszkańców się nie skarżył).

Fachowcy bardzo precyzyjnie określają swoje możliwości

W czasie ustalania szczegółów dotyczących ewentualnej kooperacji Klienci (zainteresowani sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych) przedstawiają swoje oczekiwania. Nowoczesne firmy powinny zaś w miarę szybko określić, ile potrzebują czasu, aby zadbać o odpowiedni porządek w danym bloku, kamienicy (np. biorąc pod uwagę czynności, które są realizowane codziennie). Dlaczego ma to jednak tak duże znaczenie? Dzięki temu przedstawiciele wspólnoty mieszkaniowej będą mogli określić, jaka pora rozpoczęcia codziennych zadań ich najbardziej interesuje (chociażby pod kątem tego, by nie przeszkadzać mieszkańcom – chodzi np. o głośne maszyny służące do czyszczenia hal i magazynów itp.). Jest to również ważne pod względem kwestii finansowych. Każdemu zależy na tym, by sprzątanie danej wspólnoty mieszkaniowej odbywało się szybko, dokładnie i tanio. Interesują Cię takie usługi? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Cleaning-Tech zapewnia usługi na najwyższym możliwym poziomie. Działamy zaś na terenie Trójmiasta i okolic.

Napisz do nas

Nowoczesne maszyny i akcesoria to gwarancja jakości

Profesjonalne firmy sprzątające nie oszczędzają na tym zagadnieniu. Tutaj nie można bazować tylko na wysokich kwalifikacjach pracowników. Liczy się także to, by korzystać z nowoczesnych maszyn, akcesoriów oraz technologii. Dzięki temu można zapewnić odpowiednie usługi. Firma Cleaning-Tech posiada np. myjki ciśnieniowe i automaty zbierająco-czyszczące. Jeśli chodzi o duże powierzchnie szklane, to do ich mycia jest wykorzystywana technologia czyszczenia wodą demineralizowaną IONIC SYSTEMS. Warto dodać, że nasi eksperci znakomicie radzą sobie z zabrudzeniami nawet na dużych wysokościach. Mogą tam dotrzeć dzięki działaniu starannie selekcjonowanych podnośników koszowych.

Sprzątanie

Prace powinny być wykonywane bez przestojów

Dobrze byłoby zwrócić uwagę na ten aspekt w trakcie wybierania firmy do sprzątania wspólnoty mieszkaniowej. Nowoczesne podmioty są w stanie pracować bez żadnych przestojów. Cleaning-Tech jest zaś tutaj bardzo dobrze zorganizowane. Jeśli np. w sezonie urlopowym niektórzy pracownicy jadą na wakacje, to szybko jest załatwiane zastępstwo. A nowe osoby posiadają właściwe umiejętności i są odpowiednio szkolone, aby skutecznie pracować w danym miejscu.

Regularne kontrole są bardzo ważne

Firma Cleaning-Tech udostępnia do wglądu ewidencję zadań, które są wykonywane w ramach danej usługi. To nie wszystko. Dodatkowo nasi eksperci regularnie przeprowadzają kontrole (nawet kilka razy w ciągu danego tygodnia). To także ma przełożenie na jakość realizowanych czynności.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Jakie usługi dodatkowe można zlecić?

To m.in. specjalistyczne doczyszczanie budynków, hal garażowych, czy impregnowanie kostki brukowej.