Obsługa wspólnot mieszkaniowych

Na czym polega fachowa obsługa wspólnot mieszkaniowych?

Masz twardy orzech do zgryzienia? Chcesz szybko wybrać profesjonalną firmę sprzątającą, która oferuje m.in. obsługę wspólnot mieszkaniowych? Dlaczego warto współpracować z Cleaning-Tech? Co jesteśmy w stanie Ci zaoferować? Jak są realizowane usługi? W jaki sposób dbamy o to, aby ich jakość zawsze była na bardzo wysokim poziomie?
Dlaczego warto wybrać Cleaning-Tech?

Szukasz firmy sprzątającej np. z Gdyni, Gdańska lub Sopotu? W takim razie świetnie trafiłeś. Cleaning-Tech działa bowiem na terenie Trójmiasta i okolic. Lokalizacja ma zaś spore znaczenie, dlatego nie powinno się bagatelizować tego zagadnienia. Dzięki temu można np. szybko ustalić warunki ewentualnej kooperacji. Dobrze znamy Trójmiasto i okolice, dlatego wiemy, jak w mig dostać się w konkretne miejsce, aby rozpocząć pracę. Warto zatem zwracać uwagę na ten aspekt w czasie podejmowania ostatecznych decyzji.

Zadzwoń

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. W końcu świadczymy swoje usługi dla Klientów już od 2017 roku (od początku wspieraliśmy m.in. wspólnoty mieszkaniowe). Osoby, które z nami kooperują, są bardzo zadowolone. W końcu gwarantujemy indywidualne podejście i profesjonalne realizowanie każdego powierzonego nam obowiązku. Warto zaznaczyć, że na ten moment wykonujemy swoje czynności w ponad 50. rozmaitych miejscach!
Wszystkie osoby pracujące dla Cleaning-Tech są profesjonalistami w każdym calu. Aby rzetelnie wykonywać swoje zadania, trzeba mieć wiedzę, chęci do nauki (np. o nowych preparatach itp.), a także odpowiednie cechy charakteru. Bardzo mocno zwracamy na to uwagę w czasie przeprowadzania procesów rekrutacyjnych. Możemy z dumą napisać, że zespół Cleaning-Tech jest niczym dream team.

Aby profesjonalnie obsługiwać wspólnoty mieszkaniowe, trzeba posiadać nie tylko odpowiednich ludzi, ale także dobrej jakości urządzenia i akcesoria. Firma sprzątająca Gdańsk Cleaning-Tech korzysta m.in. ze spalinowych myjek ciśnieniowych i automatów zbierająco-czyszczących. Dla nas żadnego kłopotu nie stanowią również duże powierzchnie szklane. W tym przypadku stosujemy nowoczesną technologię czyszczenia wodą demineralizowaną IONIC SYSTEMS (jako jedni z niewielu w tym regionie Polski).

Obsługa wspólnot mieszkaniowych: jakie usługi są wykonywane?

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Na samym początku zainteresowany Klient powinien przedstawić swoje oczekiwania. My zaś szybko odpowiadamy, czy jesteśmy w stanie im sprostać (np. pod kątem terminów). W dalszej kolejności trzeba ustalić szczegółowy harmonogram wykonywanych prac. Powinno być określone, co dokładnie będzie realizowane, jak często i kiedy (np. w godzinach przedpołudniowych, czy wieczornych).
Jakie zadania są realizowane? Obsługa wspólnot mieszkaniowych polega na zadbaniu o czystość m.in. na klatkach schodowych, w windach oraz przed wejściem do konkretnych budynków (należy określić, jaki dokładnie teren będzie sprzątany). W tym celu są podejmowane takie działania, jak np. usuwanie kurzów, zamiatanie, odkurzanie, mycie (schodów, klamek, poręczy, okien, parapetów), czyszczenie (np. tablicy z ogłoszeniami dla mieszkańców), usuwanie śmieci, czy odśnieżanie w trakcie trwania okresu zimowego itp.
Często są realizowane też usługi dodatkowe. Sprawa dotyczy m.in. mycia elewacji, rynien, dachów, koszenia trawy, przycinania żywopłotów, czy pielęgnowania roślin itd.
Jak widzisz, możliwości jest sporo. Dlatego kluczowe jest określenie tego, co ma być realizowane, z jaką częstotliwością i o jakich porach (aby np. mieszkańcy konkretnego bloku nie skarżyli się na zbyt duży hałas). Nasza firma Cleaning-Tech jest bardzo elastyczna! Jesteśmy zatem w stanie dopasować się do różnych oczekiwań ze strony Klientów.

Cleaning-Tech: prace są realizowane zgodnie z terminami

Odpowiednio wykwalifikowany zespół, który ma do dyspozycji dobrej jakości urządzenia, akcesoria i jedynie sprawdzone metody to gwarancja tego, że usługi będą realizowane z należytą dokładnością. Dokładamy wszelkich starań, aby działać jednocześnie szybko. Poza tym dla nas termin to rzecz święta! Jesteśmy w stanie pracować bez przestojów nawet w okresie letnim. Oczywiście, w sezonie urlopowym niektórzy pracownicy wybierają się na wakacje. Cleaning-Tech wie jednak, jak sobie z tym radzić (szybko jest załatwiane odpowiednie zastępstwo na dany okres).

Napisz do nas

Nasze usługi są kompleksowe!

Poza standardowymi usługami (wykonywanymi w ramach obsługi wspólnot mieszkaniowych) zajmujemy się też m.in. specjalistycznym doczyszczaniem budynków i hal garażowych (jako jedna z niewielu firm na Pomorzu). To nie wszystko. W ofercie naszej firmy znajduje się dezynfekcja. Świetnie radzimy sobie również z zabrudzeniami na dużych wysokościach (w tym celu korzystamy z bezpiecznych, funkcjonalnych podnośników koszowych).
Dlaczego tak istotne są kontrole jakości wykonanych prac?

Dobre opinie na temat naszej firmy nie są dziełem przypadku. Aby zagwarantować poziom usług na bardzo wysokim poziomie, kilka razy w ciągu każdego tygodnia przeprowadzamy kontrole jakości pod kątem zrealizowanych prac. Dla nas zadowolenie Klienta (jak i mieszkańców konkretnego bloku itp.) jest bowiem najważniejsze!