Usługi sprzątające Trójmiasto

Jakie usługi sprzątające są najczęściej oferowane?

Statystyki pokazują, że Klienci (indywidualni oraz biznesowi) coraz częściej decydują się na kooperowanie z podmiotami sprzątającymi. Topowe firmy z tej branży oferują zaś bardzo uniwersalne usługi. Co jest najczęściej zamawiane? Jakie usługi sprzątające trójmiasto cieszą się największym zainteresowaniem?

Zadzwoń

Sprzątanie obiektów biurowych

Szukasz fachowców od tego zagadnienia? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami! Firma sprzątająca Gdańsk Cleaning-Tech świadczy usługi sprzątające trójmiasto już od 2017 roku. Mamy zatem spory staż. W naszej ofercie jest m.in. sprzątanie obiektów biurowych. Nie da się ukryć, że na mapie Polski powstaje ich coraz więcej. Aby pracowało się szybko, wygodnie i zdrowo (to najważniejsze) tego typu pomieszczenia muszą być regularnie sprzątane. Coraz więcej szefów mniejszych firm, czy większych przedsiębiorstw doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jak powinno być realizowane fachowe sprzątanie obiektów biurowych? Przede wszystkim dokładnie i w miarę szybko. Nasza firma Cleaning-Tech (w trakcie przygotowywania oferty dla Klientów) jest w stanie określić, ile czasu potrzeba na zrealizowanie konkretnych działań. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych metod, urządzeń oraz środków. Dzięki temu działamy efektywnie i zarazem bezpiecznie. Np. wiemy, jak postępować z urządzeniami elektrofonicznymi, by były one czyste i nie zostały w żaden sposób uszkodzone, czy zepsute (w trakcie realizowania sprzątania).

Obsługiwanie wspólnot mieszkaniowych

Rynek nieruchomości rozkwita. W Polsce pojawia się nie tylko coraz więcej obiektów biurowych. Chodzi także o nieruchomości, w których można potem zamieszkać. Czym cechuje się obsługiwanie wspólnot mieszkaniowych? Tego typu usługi sprzątające trójmiasto cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że firma Cleaning-Tech zajmuje się zaś tego typu czynnościami. Jak działamy? Przede wszystkim ustalamy z Klientami zakres prac. Chodzi o to, by wyszczególnić konkretne zadania oraz dogadać to, jak często mają one być realizowane i o jakich porach (aby np. nie przeszkadzać mieszkańcom itd.). Co jest zazwyczaj realizowane w ramach tego zagadnienia? Ważne jest troszczenie się m.in. o czystość na klatkach schodowych. Fachowcy dbają również o porządek w windach oraz obok konkretnych nieruchomości. Niekiedy do tego dochodzą inne obowiązki (w zależności od pory roku). Chodzi np. o odśnieżanie, aby mieszkańcy mogli swobodnie i zarazem bezpiecznie poruszać się obok danych budynków.

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów

Na terenie takich lokalizacji niestety nie brakuje zabrudzeń. Wynikają one z codziennej obecności, realizowania czynności magazynowych, czy różnych procesów typowo produkcyjnych itd. Warto zaznaczyć, że nasza firma Cleaning-Tech z powodzeniem działa zarówno w środku tych budynków, jak i na zewnątrz. Jak wygląda praca? Na samym początku muszą być ustalone pewne aspekty. Chodzi m.in. o określenie rodzaju zabrudzeń i powierzchni, które mają być czyszczone. Eksperci zwracają uwagę także na cały obiekt. Po to, żeby żaden element infrastruktury nie ucierpiał w trakcie realizowania konkretnych zadań. Po analizie fachowcy proponują Klientom odpowiednie metody i podają przybliżony czas wykonania niezbędnych czynności. Po raz kolejny liczą się tutaj nie tylko odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, ale także zastosowanie nowoczesnych urządzeń i preparatów. Cleaning-Tech oferuje m.in. maszynowe mycie posadzek, czyszczenie konstrukcji budynków (w trakcie wykonywania tego zadania pracownicy stosują specjalistyczne urządzenia wysokociśnieniowe).

Czyszczenie i impregnowanie kostki brukowej

Coraz więcej osób decyduje się na taki asortyment. Warto zaznaczyć, że porządna kostka brukowa służy przede wszystkim do utwardzania, jak i wykańczania terenów wokół różnych nieruchomości. Jest zatem stosowana przez Klientów indywidualnych oraz właścicieli firm, przedsiębiorstw itd. Kostka brukowa od czasu do czasu potrzebuje pomocy fachowców, którzy ją bardzo dokładnie wyczyszczą. Dlaczego warto zdecydować się na pomoc Cleaning-Tech? Do wykonywania tego zadania stosujemy bardzo dobrej jakości myjki ciśnieniowe, które są wyposażone w specjalne końcówki KARCHER FRV 30 ME. Na skutek tego możemy nie tylko bardzo dokładnie umyć kostkę brukową. Poza tym zatroszczymy się o to, żeby brudna woda została odpowiednio usunięta z konkretnej lokalizacji. Co ważne, Cleaning-Tech korzysta tutaj z urządzeń, które nie wymagają dostępu do energii elektrycznej. W końcu posiadane myjki są napędzane spalinowo. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom impregnowanie polbruku i uzupełnianie szczelin kostki – przy pomocy piasku. Na skutek podejmowanych działań wszystko wygląda bardzo estetycznie, a asortyment jest odpowiednio zabezpieczony.

Napisz do nas

Jakie inne usługi są w ofercie?

Nasza firma zajmuje się m.in. sprzątaniem różnych posadzek, powierzchni szklanych (stosujemy tutaj nowoczesną technologię czyszczenia wodą demineralizowaną IONIC SYSTEMS), czy wykładzin. Oferujemy również dezynfekowanie pomieszczeń, leasing pracowników serwisu sprzątającego, a także zaopatrujemy Klientów w bardzo dobrej jakości środki higieniczne.