Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Dokładnie zaplanowane i wykonane sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Nasza firma Cleaning-Tech już od 2017 roku działa w ramach tej branży. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to jedna z tych usług, którymi zajmujemy się od samego początku. Wiemy, jak wszystko zaplanować, a potem przeprowadzić w praktyce. Dlaczego warto nas wybrać? Jak działamy na co dzień? Z jaką częstotliwością wykonujemy kontrole?

Czy warto kooperować z Cleaning-Tech?

Zaraz dowiesz się, że jak najbardziej tak. Możemy pochwalić się nie tylko sześcioletnim doświadczeniem w branży (wystartowaliśmy w 2017 roku).

Już po trzech miesiącach nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych ówcześnie deweloperów w Polsce. Od początku aktywnie wspieraliśmy wspólnoty mieszkaniowe. Wiemy zatem, jak działać na tej płaszczyźnie, aby klient był zadowolony.

Jeśli już jesteśmy przy tej sprawie, to należy zaznaczyć, że opinie na nasz temat są bardzo dobre. Nie powinno zatem zaskakiwać, że w tym momencie obsługujemy ponad 50 rozmaitych obiektów. Początkowo zatrudnialiśmy zaledwie kilka osób. Dzisiaj jest już ich ponad 60.

Na naszym „liczniku” jest kilkaset zrealizowanych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania, a potem wprowadzamy je w życie.

Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z nami był jak najlepszy. Jesteśmy zatem do Twojej dyspozycji nie tylko przed powierzeniem nam pierwszego zlecenia, ale również w czasie jego trwania.

Nasza firma Cleaning-Tech na co dzień działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, czyli Trójmiasta, i w okolicach.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, to możesz to zrobić np. osobiście. Adres naszego biura to: OLIVIA BUSINESS CENTRE, OLIVIA SIX 13 piętro, al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.

Zachęcamy również do kontaktu drogą telefoniczną albo e-mailową.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych powinno być dokładnie zaplanowane

Szukasz odpowiedniego podmiotu z Trójmiasta, który wykona sprzątanie wspólnot mieszkaniowych? Chętnie Ci w tym pomożemy. Zanim jednak podejmiemy się tego zadania, wszystko powinno być krok po kroku ustalone.

Klient ma tutaj oczywiście decydujący głos. Możemy podpowiedzieć, jakie zadania warto wykonywać i z jaką częstotliwością, lecz ostatnie słowo należy do zleceniodawcy.

Jesteśmy bardzo elastyczni w swoich poczynaniach. Możemy wykonywać sprzątanie wspólnot mieszkaniowych regularnie lub jedynie od czasu do czasu.

Ustalony musi być nie tylko zakres prac oraz ich częstotliwość. Ważne jest również to, kiedy będą one wykonywane (np. w godzinach przedpołudniowych itp.). Naszą misją jest to, aby klienci byli w 100% zadowoleni. Staramy się zatem realizować zadania o takich porach, aby nie przeszkadzać lokatorom itd.

Zwracamy uwagę na każdy detal. Mamy bowiem świadomość, że takie właśnie małe szczegóły robią w ostatecznym rozrachunku dużą różnicę.

Co realizuje firma Cleaning-Tech?

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to temat na pewno znacznie szerszy, niż może wydawać się wielu czytelnikom/klientom…

Na tej płaszczyźnie jesteśmy w stanie realizować rozmaite usługi. Bardzo ważne jest to, aby zatroszczyć się o czystość na klatkach schodowych i w windach. Z doświadczenia wiemy, że lokatorzy mocno zwracają na to uwagę. Robimy wszystko, by nikt nie miał nawet najmniejszego powodu do narzekania!

Dlatego precyzyjnie usuwamy kurze, zamiatamy, odkurzamy, czy myjemy schody. Zajmujemy się większymi elementami (okna, parapety, poręcze), ale także mniejszymi (klamki). Nic nie umknie naszej uwadze.

Które miejsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem? Chodzi o tablicę z ogłoszeniami. Każdy lokator chce wiedzieć, co się aktualnie dzieje, kiedy odbędą się najbliższe zebrania itp. W związku z tym trzeba zadbać, aby tablica z ogłoszeniami była czysta. Tak samo, jak okolica wokół tego punktu informacyjnego. Potem zajmujemy się usuwaniem wszystkich śmieci.

Czym jeszcze charakteryzuje się sprzątanie wspólnot mieszkaniowych? Troszczymy się o porządek przed wejściem do konkretnych budynków. Dobrze byłoby oczywiście wcześniej ustalić, jaki obszar ma być dokładnie sprzątany. Do zadań firm sprzątających niekiedy należy odśnieżanie w czasie trwania zimy itd.

Do usług dodatkowych można także zaliczyć m.in. mycie dachów, rynien, elewacji, przycinanie żywopłotów, pielęgnowania roślin, czy dbanie o trawnik (koszenie itd.).

Nasza firma pracuje profesjonalnie i terminowo. Wykonujemy swoje zadania bez przestojów. Nawet w czasie trwania sezonu urlopowego.

Wszystko dokładnie sprawdzamy!

Dla nas klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Dlatego działamy profesjonalnie i terminowo. Na ewentualne uwagi przeważnie odpowiadamy… jeszcze tego samego dnia.

To nie wszystko. W celu zachowania najwyższej jakości usług prowadzimy kontrole jakości wykonywanych prac (zazwyczaj kilka razy w tygodniu).

Co jeszcze znajduje się w palecie naszych usług?

Jeśli takie będzie Twoje życzenie, to zajmiemy się również specjalistycznym doczyszczaniem budynków oraz hal garażowych. Możemy pochwalić się, że wykonujemy takie usługi jako jedna z niewielu firm w obrębie Pomorza.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania! Wszystko dokładnie ustalimy, a potem zabierzemy się do pracy! Zobaczysz, że warto współpracować z Cleaning-Tech!