Sprzątanie klatek schodowych

Dokładne sprzątanie klatek schodowych

Przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych często mają twardy orzech do zgryzienia. Nie wiedzą, komu powierzyć sprzątanie klatek schodowych… Nie musisz już dłużej szukać – możesz zdecydować się na nas, czyli Cleaning-Tech. Dlaczego warto z nami współpracować? Jak realizujemy to zamówienie? Co konkretnie wykonujemy? Na jakie dodatkowe usługi możesz się zdecydować?

Cleaning-Tech: dlaczego to najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o firmy sprzątające?

Sprzątanie klatek schodowych to tylko pozornie proste zadanie do wykonania. Trzeba wiedzieć, jak to zrobić, jakich środków, sprzętów i akcesoriów użyć itd. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy na terenie Trójmiasta oraz okolic, to podnosimy palec do góry i wskazujemy, że możesz na nas śmiało liczyć.

Cleaning-Tech działa z sukcesami w tej branży już od ponad sześciu lat. Tak na dobrą sprawę wszystko rozpoczęło się w 2017 roku. Wtedy nasza firma sprzątająca wystartowała. Warto dodać, że kooperowaliśmy wówczas z jednym z topowych polskich deweloperów, czy wspieraliśmy wspólnoty mieszkaniowe. Początkowo zatrudnialiśmy zaledwie kilkoro osób.

Dzisiaj to wygląda już zdecydowanie inaczej. Przez te sześć lat działalności udało nam się zdobyć dużo doświadczenia i wypracować kontakty. Mamy renomę i świetne recenzje, lecz nie zamierzamy na tym poprzestawać. Ciągle bowiem dążymy do tego, aby nasze usługi były na coraz to wyższym poziomie.

Obecnie działamy w ponad 50. różnych lokalizacjach. Klienci nas chwalą i potem polecają dalej, stąd baza zadowolonych osób rośnie. Nasz zespół składa się już z ponad 60. wykwalifikowanych, odpowiedzialnych i terminowych osób.

Cleaning-Tech to nie tylko wykwalifikowana kadra. Dodatkowo korzystamy z wysokiej jakości środków, sprzętów i akcesoriów.

Takie połączenie jest zaś konieczne, aby wykonywać swoje zadania zawsze profesjonalnie, czyli dokładnie i w miarę szybko. Poza tym zainteresowani klienci mogą liczyć na to, że nasze usługi są stosunkowo tanie w porównaniu do innych podmiotów z tej branży.

Zwracamy uwagę także na obsługę klientów. Dokładamy zatem wszelkich starań, by jeszcze tego samego dnia odpowiedzieć na ewentualne uwagi, pytania czy wątpliwości. Jeśli dla Ciebie szybki kontakt jest ważny i błyskawiczne rozwiązywanie niejasnych sytuacji, to zgłoś się do nas.

Sprzątanie klatek schodowych: od czego rozpoczyna się realizacja zamówienia?

Sprzątanie klatek schodowych to jedna z wykonywanych przez nas na co dzień usług. Zastanawiasz się, jak to zlecenie jest realizowane? Zanim w ogóle przystąpimy do pracy, wszystko musi być ustalone.

Klient powinien określić, co dokładnie ma być realizowane i z jaką częstotliwością. Oczywiście, chętnie podpowiadamy, jakie rozwiązania (na bazie naszej wiedzy i doświadczenia) są najlepsze. Klient ma jednak zawsze decydujący głos w takich sprawach! Co jeszcze powinno być ustalone? Termin rozpoczęcia zlecenia.

Jeśli wszystko jest załatwione, to najwyższy czas, aby zabrać się do pracy.

Sprzątanie klatek schodowych: co jest wykonywane w ramach tej usługi?

Działamy profesjonalnie, czyli m.in. terminowo. W ustalonym czasie nasi pracownicy zjawiają się na wyznaczonym terenie.

W czym dokładnie możemy pomoc? Dbamy o czystość na klatkach schodowych, przed wejściem do wind oraz w środku tych pomieszczeń.

Aby wszystko lśniło, trzeba m.in. regularnie usuwać kurze, zamiatać i odkurzać. Od czasu do czasu ważne jest także mycie. Nasi eksperci doprowadzają do odpowiedniego porządku schody, klamki, poręcze, parapety i okna.

Chcesz, aby tablica z ogłoszeniami zawsze elegancko się prezentowała? Nie da się ukryć, że to bardzo często odwiedzane miejsce przez mieszkańców np. konkretnego bloku. Każdy chce bowiem wiedzieć, czy nie ma jakichś ważnych informacji oraz ogłoszeń…

Dlatego bardzo ważne jest to, aby regularnie była czyszczona nie tylko sama tablica z ogłoszeniami dla mieszkańców, ale także teren wokół tego miejsca.

Systematycznie usuwamy też np. śmieci. Wiemy, co potem z nimi zrobić, aby nie tylko nie rzucały się w oczy mieszkańcom konkretnego bloku itp. ale także nie zagrażały środowisku naturalnemu.

Oferujemy kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych

Dla naszej firmy Cleaning-Tech czystość jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Tak samo, jak zadowolenie klientów.

Właśnie dlatego dbamy o to, by usługi były kompleksowe. Z nami zatroszczysz się zatem o porządek w rozmaitych miejscach.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że jesteśmy jedną z niewielu firm (w regionie Pomorza), która zajmuje się profesjonalnym doczyszczaniem budynków, a także hal garażowych.

Z czego jeszcze możesz skorzystać?

Pełny pakiet naszych usług prezentuje się imponująco. Zainteresowane osoby mogą zdecydować się np. na sprzątanie obiektów biurowych, wykonywanie dezynfekcji, impregnowanie kostki brukowej (wraz z czyszczeniem).

Zajmujemy się także powierzchniami szklanymi, halami i magazynami. Dodatkowo czyścimy posadzki i wykładziny.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również takie usługi, jak leasing pracowniczy personelu sprzątającego i zaopatrzenie w środki higieniczne.

Interesuje Cię sprzątanie klatek schodowych? A może coś jeszcze? Skontaktuj się zatem z nami!